Hem • Tjäna pengar

Tjäna pengar till klassen, föreningen eller laget.

Genom att sälja våra dukar så tjänar ni bra med pengar till laget, klassen eller föreningen. Dessutom gör ni miljön en tjänst då våra bivaxdukar är ett miljösmart alternativ till plastfolie och plastpåsar.

Win win helt enkelt!

Läs mer och beställ infopaket hos: BeeSport

“Att plast är tåligt gör också att den inte bryts ner om den hamnar i naturen. Det gör den extra problematisk för djur, natur och trivseln i våra samhällen.”

〜 Håll Sverige Rent

Tjäna pengar till laget

Just nu genomför vi ett pilotprojekt där några få föreningar, klasser eller lag kan bil först i Sverige att sälja vår miljövänliga bivaxdukar till extra bra ersättning!

  • Säljs som 3-pack: 20x20cm, 25x25cm & 30x30cm
  • Försäljningspris per 3-pack: 270kr
  • Er ersättning: 100kr per 3-pack (ord. 90kr)
  • Praktiskt med utleverans eftersom bivaxdukarna är små, platta och endast väger 70 gram!

Försäljningsprocessen är smidig från start till mål.

Kontakta oss för mer information och för att beställa gratis broschyrer!

Till BeeSport
Beelife loggo

Exempel på hur mycket ni tjänar

Lag med 25 spelare

  • Säljer 5st 3-pack var
  • Klassen tjänar 12 500kr

Tjäna extra pengar till föreningen

Förening med minst 5 lag

  • 25 spelare & 5 paket var
  • Varje lag tjänar 12 500kr
  • Föreningen tjänar 10kr per sålt paket extra. Vid försäljning av minst 100 spelare.
beelife bivaxdukar miljövänlig matförvaring 1920x1120

Tjäna pengar till klassen

Just nu genomför vi ett pilotprojekt där några få föreningar, klasser eller lag kan bil först i Sverige att sälja vår miljövänliga bivaxdukar till extra bra ersättning!

  • Säljs som 3-pack: 20x20cm, 25x25cm & 30x30cm
  • Försäljningspris per 3-pack: 270kr
  • Er ersättning: 100kr per 3-pack (ord. 90kr)
  • Praktiskt med utleverans eftersom bivaxdukarna är små, platta och endast väger 70 gram!

Försäljningsprocessen är smidig från start till mål.

Kontakta oss för mer information och för att beställa gratis broschyrer!

Till BeeSport
Beelife loggo

Exempel

Klass med 20 elever

  • Säljer 5st 3-pack var
  • Klassen tjänar 10 000kr